ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/07/2013
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ROMA - INTER E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - SAO PAULO E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) VENLO - AJAX E
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ATALANTA - MILAN Ε
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE VALENCIA - PARIS SAINT-GERMAIN E
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CHIEVO - JUVENTUS E
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHAKHTAR DONETSK - BORUSSIA DORTMUND E
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CAGLIARI - MILAN E
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE CELTIC - JUVENTUS E
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A LAZIO - NAPOLI E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ FRANCE - GERMANY E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - CHIEVO E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BRAGANTINO - CORINTHIANS E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CHIEVO - JUVENTUS E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League NAPOLI - VICTORIA PLZEN E
14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AEK - ALKH E
16:30 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 PERISTERI - ARHS E
18:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CHIEVO - JUVENTUS E
20:30 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
21:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΛΩΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WIDZEW LODZ - ZAWISZA BYDGOSZCZ Ζ
23:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League NAPOLI - VICTORIA PLZEN E
1:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BRAGANTINO - CORINTHIANS E
3:30 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
4:00 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 PERISTERI - ARHS E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AGIA NAPA - N. SALAMINA E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202 (Z / E)
MAN UTD TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203 (Z / E)
CHELSEA TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204 (Z / E)
REAL MADRID TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205 (Z / E)
ΚΑΡΤΑ - Cytavision
18:30 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ UMAG (Croatia) ATP Tennis 250 QF 3 Z
21:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ UMAG (Croatia) ATP Tennis 250 QF 4 Z
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/07/2013
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - PAULISTA E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A JUVENTUS - GENOA Ε
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) VITESSE - PSV E
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - TORINO Ε
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) AJAX - RODA E
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CAGLIARI - MILAN E
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League ZENIT - LIVERPOOL E
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE REAL MADRID - MAN UTD E
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A MILAN - UDINESE E
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League SPARTA PRAHA - CHELSEA E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League NAPOLI - VIKTORIA PLZEN E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A JUVENTUS - FIORENTINA E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOGI MIRIM - SAO PAULO E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A PALERMO - ROMA E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League BENFCA - BAYER LEVERKUZEN E
14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' ETHNIKOS AXNAS - OLYMPIAKOS E
16:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA EUROPA LEAGUE 2013-14 - Qualifying Round OMONOIA - ASTRA GIURGIU E
18:30 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΥΚΡΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VORSKLA - METALURG DONETSK Ζ
21:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (MLS) TORONTO FC - COLUMBUS CREW Ζ
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League BENFCA - BAYER LEVERKUZEN E
1:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOGI MIRIM - SAO PAULO E
3:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
4:00 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ BASKETBALL OPAP ALL STAR DAY 2012 BASKETBALL OPAP ALL STAR DAY 2012 E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' ETHNIKOS AXNAS - OLYMPIAKOS E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202 (Z / E)
MAN UTD TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203 (Z / E)
CHELSEA TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204 (Z / E)
REAL MADRID TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205 (Z / E)
ΚΑΡΤΑ - Cytavision
18:30 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ UMAG (Croatia) ATP Tennis 250 SF 1 Z
21:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ UMAG (Croatia) ATP Tennis 250 SF 2 Z
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/07/2013  
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ FRANCE - GERMANY E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League TOTTENHAM - LYON E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ROMA - INTER E
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - SAO PAULO E
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ATALANTA - MILAN Ε
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) VENLO - AJAX E
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE VALENCIA - PARIS SAINT-GERMAIN E
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CORINTHIANS - SAO PAULO Ζ
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CHIEVO - JUVENTUS E
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHAKHTAR DONETSK - BORUSSIA DORTMUND E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) AJAX - RODA E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A LAZIO - NAPOLI E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AEK - APOEL E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A SAMPDORIA - INTER E
12:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
12:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΡΩΣΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LOKOMOTIV - CSKA Z
14:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΒΕΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SION - St GALLEN Z
17:00 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 DRAMA - OLYMPIAKOS E
19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A SAMPDORIA - INTER E
21:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CORINTHIANS - SAO PAULO Ζ
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League  CHELSEA - SPARTA PRAHA E
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AEK - APOEL E
4:00 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 DRAMA - OLYMPIAKOS E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'  DOXA - AEP E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202 (Z / E)
MAN UTD TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203 (Z / E)
CHELSEA TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204 (Z / E)
REAL MADRID TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205 (Z / E)
ΚΑΡΤΑ - Cytavision
21:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ UMAG (Croatia) ATP Tennis 250 FINAL Z
ΔΕΥΤΕΡΑ 29/07/2013
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE CELTIC - JUVENTUS E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - CHIEVO E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - PAULISTA E
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A JUVENTUS - GENOA Ε
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE REAL MADRID - MAN UTD E
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) VITESSE - PSV E
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CORINTHIANS - SAO PAULO E
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League SPARTA PRAHA - CHELSEA E
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - TORINO Ε
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League ZENIT - LIVERPOOL E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League TOTTENHAM - LYON E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A MILAN - UDINESE E
ΩΡΑ ΕΙΔΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201 (Z / Ε)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LINENSE - CORINTHIANS E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A JUVENTUS - MILAN E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League  LIVERPOOL - UDINESE E
14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' ENP - AGIA NAPA E
16:30 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 PAO - KAOD E
18:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A JUVENTUS - MILAN E
20:30 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
21:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA EUROPA LEAGUE 2013-14 - Qualifying Round OMONOIA - ASTRA GIURGIU E
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League  LIVERPOOL - UDINESE E
1:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LINENSE - CORINTHIANS E
3:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
4:00 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 PAO - KAOD E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AEK - AEP E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202 (Z / E)
MAN UTD TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203 (Z / E)
CHELSEA TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204 (Z / E)
REAL MADRID TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205 (Z / E)
ΚΑΡΤΑ - Cytavision
13:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 1 Z
15:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 2 Z
17:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 3 Z
ΤΡΙΤΗ 30/07/2013
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) AJAX - RODA E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ FRANCE - GERMANY E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A LAZIO - NAPOLI E
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE VALENCIA - PARIS SAINT-GERMAIN E
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - SAO PAULO E
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ROMA - INTER E
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League NAPOLI - VIKTORIA PLZEN E
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHAKHTAR DONETSK - BORUSSIA DORTMUND E
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ATALANTA - MILAN Ε
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) VENLO - AJAX E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CHIEVO - JUVENTUS E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - PAULISTA E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League AJAX - STEAUA BUCURESTI E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - PARMA E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League LYON - TOTTENHAM E
14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' DOXA - N. SALAMINA E
16:30 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 OLYMPIAKOS - RETHYMNO E
18:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - PARMA E
20:30 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
21:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' DOXA - N. SALAMINA E
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League LYON - TOTTENHAM E
1:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League AJAX - STEAUA BUCURESTI E
3:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
4:00 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 OLYMPIAKOS - RETHYMNO E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' ENP - APOLLON E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202 (Z / E)
MAN UTD TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203 (Z / E)
CHELSEA TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204 (Z / E)
REAL MADRID TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205 (Z / E)
ΚΑΡΤΑ - Cytavision
13:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 1 Z
15:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 2 Z
17:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 3 Z
ΤΕΤΑΡΤΗ 31/07/2013
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - TORINO Ε
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE CELTIC - JUVENTUS E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A MILAN - UDINESE E
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) AJAX - RODA E
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CORINTHIANS - SAO PAULO E
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League ZENIT - LIVERPOOL E
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A JUVENTUS - GENOA Ε
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) VITESSE - PSV E
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - PAULISTA E
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE REAL MADRID - MAN UTD E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (MLS) AT&T MLS ALL STAR Ζ
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA CHAMPIONS LEAGUE VALENCIA - PARIS SAINT-GERMAIN E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League ANJI - NEWCASTLE E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A PESCARA - NAPOLI E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League STEAUA BUCURESTI - AJAX E
14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' ETHNIKOS AXNAS - OLYMPIAKOS E
16:30 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 PAO - PERISTERI E
18:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA EUROPA LEAGUE 2013-14 - Qualifying Round OMONOIA - ASTRA GIURGIU E
20:30 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
21:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' ETHNIKOS AXNAS - OLYMPIAKOS E
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League STEAUA BUCURESTI - AJAX E
1:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League ANJI - NEWCASTLE E
3:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (MLS) AT&T MLS ALL STAR Ζ
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AGIA NAPA - APOLLON E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202 (Z / E)
MAN UTD TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203 (Z / E)
CHELSEA TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204 (Z / E)
REAL MADRID TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205 (Z / E)
ΚΑΡΤΑ - Cytavision
13:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 1 Z
15:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 2 Z
17:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 3 Z
ΠΕΜΠΤΗ 01/08/2013
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ATALANTA - MILAN Ε
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie) VENLO - AJAX E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CHIEVO - JUVENTUS E
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ FRANCE - GERMANY E
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A LAZIO - NAPOLI E
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CORINTHIANS - SAO PAULO E
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A CAGLIARI - MILAN E
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (MLS) AT&T MLS ALL STAR E
0:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A ROMA - INTER E
2:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SANTOS - SAO PAULO E
4:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A INTER - TORINO Ε
6:00 ICE HOCKEY KHL ALL - STAR GAME KHL ALL - STAR GAME E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201 (Z / Μ)
8:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League BAYER LEVERKUSEN - BENFICA E
10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A TORINO - ROMA E
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League VICTORIA PLZEN - NAPOLI E
14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AEK - ETHNIKOS AXNAS E
16:30 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 PANIONIOS - OLYMPIAKOS E
18:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A TORINO - ROMA E
20:30 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
21:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' AEK - ETHNIKOS AXNAS E
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League VICTORIA PLZEN - NAPOLI E
1:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA Europa League BAYER LEVERKUSEN - BENFICA E
3:00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ Fillers E
4:00 ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 PANIONIOS - OLYMPIAKOS E
6:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A' DOXA - ENP E
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202 (Z / E)
MAN UTD TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203 (Z / E)
CHELSEA TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204 (Z / E)
REAL MADRID TV Z
ΩΡΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205 (Z / E)
ΚΑΡΤΑ - Cytavision
13:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 1 Z
15:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 2 Z
17:00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ KITZBUHEL (Austria) ATP Tennis 250 MATCH 3 Z
2:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ COPA SUDAMERICANA 2013 COBRELOA (CHI)  - PENAROL (URU) Z
 
 

Κάντε Like στη σελίδα της Offsite στο Facebook

Περισσότερα θέματα από την κατηγορία Ανακοινώσεις