Αλλαγές στο  Πρόγραμμα Μεταδόσεων:

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/10/2013    

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

JUVENTUS - CATANIA

Z

1:50

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

COPA SUDAMERICANA 2013

SAO PAULO (BRA) - ATLETICO NACIONAL (COL)

Z

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 31/10/2013    

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

0:15

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

COPA SUDAMERICANA 2013

PONTE PRETA (BRA) - VELEZ SARSFIELD (ARG)

Z

 

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

 

 

 

 

MILAN TV

Z

15:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ

Z

18:00

 

ARSENAL TV (ep 137)

E

2:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

COPA SUDAMERICANA 2013

LIBERTAD (PAR) - ITAGUI (COL)

Z

 

 

 

 

 

Αρχικό Πρόγραμμα Μεταδόσεων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/10/2013    

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

APOLLON - LAZIO

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

REAL MADRID - JUVENTUS

M

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

BENFICA - OLYMPIAKOS

E

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ANDERLECHT - PARIS SAINT GERMAIN

M

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

WIGAN - RUBIN KAZAN

M

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

SHERIFF - TOTTENHAM HOTSPUR

M

20:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

APOLLON - LAZIO

E

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ANDERLECHT - PARIS SAINT GERMAIN

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

EINTRACHT FRANKFURT - MACCABI TEL AVIV

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

REAL MADRID - JUVENTUS

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

WIGAN - RUBIN KAZAN

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

SHERIFF - TOTTENHAM HOTSPUR

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

BULGARIA - CZECH REPUBLIC

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

SWITZERLAND - SLOVENIA

E

12:00

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

BASKETBALL - GOMELSKY CUP 2013

CSKA MOSCOW (RUS) - LOCOMOTIVE KUBAN (RUS)

E

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 3ης Αγωνιστικής (48)

M

15:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE

APOLLON LADIES - SV NEULENGHACH

E

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

TOTAL ITALIAN FOOTBALL ep 7 (30)

M

17:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

MILAN CHANNEL

A.C. MILAN WEEKLY ep 10 (26)

M

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

BORDDEAUX - APOEL

M

20:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 3ης Αγωνιστικής (48)

E

21:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

MILAN CHANNEL

A.C. MILAN WEEKLY ep 10 (26)

E

21:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΟΛΩΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

JAGIELLONIA BIALYSTOK - GORNIK ZABRZE

Ζ

23:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

TOTAL ITALIAN FOOTBALL ep 7 (30)

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE

APOLLON LADIES - SV NEULENGHACH

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

SWITZERLAND - SLOVENIA

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

BULGARIA - CZECH REPUBLIC

E

6:00

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

BASKETBALL - GOMELSKY CUP 2013

CSKA MOSCOW (RUS) - LOCOMOTIVE KUBAN (RUS)

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202

(Z / E)

 

 

 

 

 

MAN UTD TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204

(Z / E)

 

 

 

 

 

REAL MADRID TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

MILAN TV

Z

15:00

BARCA TV

M

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2013  

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

BAYERN MUNCHEN - VIKTORIA PLZEN      

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ANDERLECHT - PARIS SAINT GERMAIN

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

FIORENTINA - PANDURII

M

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

REAL MADRID - JUVENTUS

E

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

M

18:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

SAMPDORIA - ATALANTA

Z

21:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

AJAX - RKC

Ζ

23:45

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

SLOVAN LIBEREC - SEVILLA

M

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

VALENCIA - St GALLEN

M

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ARSENAL - BORUSSIA DORTMUND

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

MARSEILLE - NAPOLI

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

LITHUANIA - BOSNIA

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 3ης Αγωνιστικής (48)

E

11:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

FRANCE - FINLAND

E

13:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

MILAN CHANNEL

A.C. MILAN WEEKLY ep 10 (26)

E

13:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΥΚΡΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

METALURG ZAPORIZHZHYA - METALURG DONETSK

Ζ

15:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

APOLLON - LAZIO

E

17:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

TOTAL ITALIAN FOOTBALL ep 7 (30)

E

18:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

PRE - GAME

Ζ

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ

Ζ

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

INTER - HELLAS VERONA

Z

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

APOLLON - LAZIO

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

FRANCE - FINLAND

E

4:00

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

BASKETBALL - GOMELSKY CUP 2013

PANATHINAIKOS (GRE) - MACCABI TELAVIV (ISR)

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΟΚΡ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014

LITHUANIA - BOSNIA

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202

(Z / E)

 

 

 

 

 

MAN UTD TV

Z

17:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

PRE - GAME

Ζ

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

Ζ

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

16:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

PRE - GAME

Ζ

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ - ΑΛΚΗ *

Ζ

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

SAMPDORIA - ATALANTA

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204

(Z / E)

 

 

 

 

 

REAL MADRID TV

Z

19:15

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

BASKET LEAGUE ΟΠΑΠ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

MILAN TV

Z

10:00

BARCA TV

E

13:00

AJAX TV (ep 12)

E

18:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΡΩΣΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

SPARTAK - ROSTOV

Z

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

AJAX - RKC

Ζ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2013  

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

10:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

11:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ANDERLECHT - PARIS SAINT GERMAIN

E

13:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

13:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

NAPOLI - TORINO

Z

15:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

FEYENOORD - HERACLES

Ζ

17:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

SHERIFF - TOTTENHAM HOTSPUR

E

19:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

REAL MADRID - JUVENTUS

E

21:30

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

LAZIO - CAGLIARI

Ζ

23:45

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

FIORENTINA - PANDURII

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

SLOVAN LIBEREC - SEVILLA

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

VALENCIA - St GALLEN

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΟΛΩΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

GORNIK ZABRZE - SLASK WROCLAW

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 3ης Αγωνιστικής (48)

E

11:00

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

BASKETBALL - GOMELSKY CUP 2013

PANATHINAIKOS (GRE) - MACCABI TELAVIV (ISR)

E

13:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

13:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

RODA - PSV

Ζ

15:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

FEYENOORD - HERACLES

Ζ

17:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

PRE - GAME

Ζ

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΛ - ΑΡΗΣ

Ζ

20:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 3ης Αγωνιστικής (48)

E

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

LAZIO - CAGLIARI

Ζ

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

2:00

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΟΛΩΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

GORNIK ZABRZE - SLASK WROCLAW

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΡΗΣ - Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202

(Z / E)

 

 

 

 

 

MAN UTD TV

Z

13:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

NAPOLI - TORINO

Z

16:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

PRE - GAME

Ζ

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ

Ζ

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

13:15

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ(Liga Endesa)

RIO NATURA MONBUS - CAI ZARAGOZA

Ζ

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

UDINESE - ROMA

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204

(Z / E)

 

 

 

 

 

REAL MADRID TV

Z

14:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ

PARTICK THISTLE - CELTIC

Z

23:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (MLS)

NY RED BULLS - CHICAGO FIRE

Ζ

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

MILAN TV

Z

14:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΛΒΕΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

SION - GRASSHOPPER

Z

20:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

CORINTHIANS - SANTOS

Ζ

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/10/2013

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ANDERLECHT - PARIS SAINT GERMAIN

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

SAMPDORIA - ATALANTA

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

FEYENOORD - HERACLES

E

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

UDINESE - ROMA

M

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

CORINTHIANS - SANTOS

M

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

RODA - PSV

M

20:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

INTER - HELLAS VERONA

M

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

APOLLON - LAZIO

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

NAPOLI - TORINO

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

LAZIO - CAGLIARI

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

WIGAN - RUBIN KAZAN

E

 

 

ΩΡΑ

ΕΙΔΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201

(Z / Ε)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

GA EAGLES - FEYENOORD

E

10:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

11:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΡΩΣΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ZENITH - CSKA

E

13:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ

E

15:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 9ης Αγωνιστικής (50)

M

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

BORDDEAUX - APOEL

E

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

UCL MAGAZINE 10

M

18:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

PRE - GAME

Ζ

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Ζ

21:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

UCL MAGAZINE 10

E

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

GA EAGLES - FEYENOORD

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΡΩΣΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ZENITH - CSKA

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΛΒΕΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

BASEL - St GALLEN

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

CAGLIARI - CATANIA

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202

(Z / E)

 

 

 

 

 

MAN UTD TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204

(Z / E)

 

 

 

 

 

REAL MADRID TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

MILAN TV

Z

15:00

BARCA TV

E

18:00

ARSENAL TV (ep 137)

M

 

 

ΤΡΙΤΗ 29/10/2013    

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

UDINESE - ROMA

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

CORINTHIANS - SANTOS

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

RODA - PSV

E

13:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

15:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

MILAN - BARCELONA

E

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

NAPOLI - TORINO

E

19:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

19:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

AJAX - ASWH

Ζ

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ATALANTA - INTER

Z

23:45

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

AJAX - RKC

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

SAMPDORIA - ATALANTA

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

FEYENOORD - HERACLES

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

REAL MADRID - JUVENTUS

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

GRONINGEN - PSV

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (MLS)

HOUSTON DYNAMO - NY RED BULLS

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

FIORENTINA - JUVENTUS

E

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

BENFICA - OLYMPIAKOS

E

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

SERIE A SHOW episode 9 (30)

M

16:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

MILAN CHANNEL

A.C. MILAN REPORT ep 10 (26)

M

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

E

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

BORDDEAUX - APOEL

E

21:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 11ης Αγωνιστικής (60)

M

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ATALANTA - INTER

Z

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

BENFICA - OLYMPIAKOS

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

GRONINGEN - PSV

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

FIORENTINA - JUVENTUS

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202

(Z / E)

 

 

 

 

 

MAN UTD TV

Z

19:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

AJAX - ASWH

Ζ

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204

(Z / E)

 

 

 

 

 

REAL MADRID TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

MILAN TV

Z

21:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΟΛΩΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

WISLA KRAKOW - WIDZEW LODZ

Ζ

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/10/2013    

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

NAPOLI - TORINO

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

RODA - PSV

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

LAZIO - CAGLIARI

E

13:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

15:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ATALANTA - INTER

E

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

BENFICA - OLYMPIAKOS

E

21:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

MILAN - LAZIO

Ζ

23:45

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

CORINTHIANS - SANTOS

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

INTER - HELLAS VERONA

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

BAYERN MUNCHEN - VIKTORIA PLZEN      

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

CHELSEA - SCHALKE 04

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201

(Z / Μ)

 

 

 

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ

HIBERNIAN - CELTIC

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΛ - ΑΡΗΣ

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΠΡΟΥ COCA - COLA

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

E

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 11ης Αγωνιστικής (60)

E

15:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ - ΑΛΚΗ

E

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΛ - ΑΡΗΣ

E

21:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

SERIE A SHOW episode 9 (30)

E

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

MILAN - LAZIO

Ζ

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ - ΑΛΚΗ

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

TWENTE - AJAX

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA Europa League

PAOK - MACCABI HAIFA

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΩΤΙΑΣ

HIBERNIAN - CELTIC

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202

(Z / E)

 

 

 

 

 

MAN UTD TV

Z

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

PSV - RODA

Ζ

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

JUVENTUS - CATANIA

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204

(Z / E)

 

 

 

 

 

REAL MADRID TV

Z

20:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΟΚ

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

MILAN TV

Z

14:00

BARCA TV

M

17:00

AJAX TV (ep 13)

M

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Z

20:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΩΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Z

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 31/10/2013    

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision SportsHD - ΚΑΝΑΛΙ 200

(Z / Μ)

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ATALANTA - INTER

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

AJAX - ASWH

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

CSKA MOSKVA - MANCHESTER CITY

E

13:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

15:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

MILAN - LAZIO

E

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

PSV - RODA

M

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

JUVENTUS - CATANIA

M

21:00

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ROMA - CHIEVO

Ζ

23:45

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Fillers

E

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

MILAN - LAZIO

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ARSENAL - BORUSSIA DORTMUND

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

ANDERLECHT - PARIS SAINT GERMAIN

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

MILAN - BARCELONA

E

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports1 - ΚΑΝΑΛΙ 201

(Z / Μ)

 

 

8:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

MILAN - UDINESE

E

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ

E

12:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eredivisie)

TWENTE - AJAX

E

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 10ης Αγωνιστικής (50)

M

15:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ROMA - NAPOLI

E

17:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

E

19:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A'

Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ

E

21:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

MILAN CHANNEL

A.C. MILAN REPORT ep 10 (26)

E

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ROMA - CHIEVO

Ζ

0:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

MILAN - UDINESE

E

2:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

ROMA - NAPOLI

E

4:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -SERIE A

LIVORNO - SAMPDORIA

E

6:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ATLETICO MG - FLAMENGO

E

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports2 - ΚΑΝΑΛΙ 202

(Z / E)

 

 

 

 

 

MAN UTD TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports3 - ΚΑΝΑΛΙ 203

(Z / E)

 

 

 

 

 

CHELSEA TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports4 - ΚΑΝΑΛΙ 204

(Z / E)

 

 

 

 

 

REAL MADRID TV

Z

 

 

ΩΡΑ

ΓΕΓΟΝΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Cytavision Sports5 - ΚΑΝΑΛΙ 205

(Z / E)

 

 

 

 

 

MILAN TV

Z

15:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ

Z

18:00

ARSENAL TV (ep 137)

E

 

 

 

 

Μπορείτε επίσης να παρακολουθήσετε όλο το πρόγραμμα των καναλιών LTV, LTV1,  LTVSports1 & 2 καθώς και τα NOVA SPORTS τα οποία βρίσκονται στα κανάλια 300, 301, 304, 305, 211, 212, 213, 214, 216 και 217  αντίστοιχα.

 

Η νέα υπηρεσία της Cytanet, LiveStreaming, προσφέρει στους φιλάθλους τη δυνατότητα να παρακολουθούν σε ζωντανή μετάδοση τους αγώνες του κυπριακού ποδοσφαίρου οπουδήποτε κι αν βρίσκονται, μέσω του διαδικτύου.

Συνδεθείτε τώρα μέσω της ιστοσελίδας http://webtv.cytanet.com.cy

 

 

Κάντε Like στη σελίδα της Offsite στο Facebook

Περισσότερα θέματα από την κατηγορία Ανακοινώσεις